301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 13:21
 
EDİRNE İLİ AMATÖR LİG HAFTA SONU OYNANACAK MAÇLAR
Edirne ile 9-12 şubat 2019 tarihinde oynanacak maçlar
Spor Haberi


U13 FUTBOL LİGİ
U13 Futbol Ligi'nde bu gün oynanacak 6 karşılaşmadan 5'i Saraçhane sahalarında yapılacak. A Grubu'nda Edirne Birlik, B Grubu'nda ise Keşan Genç Ordu liderliğini sürdürüyor. 
A Grubu
Genç Aslanlar - Yıldırım Gb
Saraçhane 1 / 14.15
Uz.Veteranlar -  Ender
Uzunköprü sen. / 13.00
Edirne Birlik -  DSİ
Saraçhane 2 / 17.00

U19 FUTBOL LİGİ
Edirne U 19 Ligi'nde de bugün 3 karşılaşma oynanacak. 3 karşılaşmadan 2'si merkezde oynanırken, 1'i ise Uzunköprü'de yapılacak.
Ligde A Grubu'nda Edirnespor, B Grubu'nda ise Keşan 1959 liderliklerini sürdürüyor
A Grubu
Saraçhane-  Edirne
Saraçhane 1 / 12.00
Ender -  Y.İmaret
Saraçhane 1 / 16.00

B Grubu
Uzunköprü - Keşan 1959
Uzunköprü sen / 15.30

Bülent AYAN
Edirne bölgesi 1. Amatör Futbol Ligi'nde ikinci yarı perdesi yaklaşık 50 günlük aranın ardından yarın açılıyor.
1. Amatör Futbol Ligi'nde A ve B gruplarında 3'er olmak üzere yarın 6 karşılaşma oynanacak. 6 maçtan sadece Kazanova  DSİ karşılaşması merkezde yapılırken, diğerleri ise ilçe ve beldelerde yapılacak.
1.Amatör Futbol Ligi A Grubu'nda DSİ, en yakın takipçisi Mega Genç ile son maçta puanları paylaştı ve ilk yarıyı 17 puanla lider olarak tamamladı. B Grubu'nda ise Aşçıoğlu, Anafartalar'ı 2-1 geçerek puanını 18 çıkardı ve ilk yarıyı önde tamamlayan taraf oldu.  
Edirne bölgesi 1. Amatör Futbol Ligi'nin 16 Aralık Pazar günü ilk yarısının son haftasında 6 karşılaşma oynanırken, fileler tam 23 kez havalanmıştı
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           1.AMATÖR LİG'DE YARIN
A Grubu
Kazanova - DSİ
İbrahim Acar / 13.00
Y.Mahalle - Çarşı
Havsa / 14.00
Süloğlu - Mega Genç
Süloğlu / 14.00
   
B Grubu
Kırcasalih - 18 Kasım
Kırcasalih / 14.00
Subaşı - Anafartalar 
Subaşı / 14.00
Aşçıoğlu - Enez
Uzunköprü sen. / 14.00

SÜPER AMATÖR LİGTE HAFTANIN PROGRAMI
Karlıova Spor - Tunca Spor        

Saraçhane 1 / 13.00
Saraçhane Spor  Kirişhane Spor        

Saraçhane 1 / 15.30
Yıldırım GB Spor - Lalapaşa Spor    

İbrahim Acar / 15.30
Yeniimaret Spor - Osmanlı Spor     

Yeniimaret /  14.00
İpsala Spor - Havsa Birlik Spor      

 Keşan çim / 14.00

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: EDİRNE, İLİ, AMATÖR, LİG, , HAFTA, SONU, OYNANACAK, MAÇLAR,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Tekirdağ
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 24.07.2019
Bugün
20° - 29°
Perşembe
20° - 27°
Cuma
19° - 28°
Tekirdağ

Güncelleme: 24.07.2019
İmsak
04:02
Sabah
05:51
Öğle
13:21
İkindi
17:18
Akşam
20:42
Yatsı
22:23
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı