301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 15:18
 
GENÇLER A-B (KIZ/ERKEK)ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINDA KUPA VE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU.
2018-2019 Faaliyet Sezonu Gençler A-B (KIZ/ERKEK) Oryantiring Tekirdağ İl Birinciliği saat:10:00-17:00 arası Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde gerçekleştirildi.Yarışmaya 15 takım yaklaşık 85 sporcu katılarak parkurlarda mücadele verdi.
Spor Haberi


 

85 sporcunun parkurlarda verdiği mücadele sonunda gerçekleştirilen ödül töreninde kupa ve madalyalar Tekirdağ Oryantring İl Temsilcisi Veli EMRE ve diğer yetkililerce sporcular’a takdim edildi.

 

Yarışmada dereceye Giren Takım Sonuçları:

GENÇ KIZ B TAKIM SONUÇLARI

1.Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

2.Ergene Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.Ergene Deri Sanayiciler MTAL

GENÇ ERKEK B TAKIM SONUÇLARI

1.Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Ergene Deri Sanayiciler MTAL

3.Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

GENÇ KIZ A TAKIM SONUÇLARI

1. Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

2. Ergene Deri Sanayiciler MTAL

3.Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.Ergene Anadolu İmam Hatip Lisesi

GENÇ ERKEK A TAKIM SONUÇLARI

1. Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2. Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3. Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

4. Ergene Anadolu İmam Hatip Lisesi

5. Ergene Deri Sanayiciler MTAL

GENÇ KIZ A BİREYSEL SONUÇLARI

1.Sümeyye HIDIR –Ergene Deri Sanayiciler MTAL

2.Sıla KARAKAŞ – Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.İlayda SÖNMEZ- Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

4.Öykü HELVACI - Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

5.Özlem Doğa PEHLİVANOĞLU - Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEK A BİREYSEL SONUÇLARI

1.Emrecan ÖZTÜRK - Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Alper KÜÇÜKÖZBEK - Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

3.Uğur GARAN - Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.Murat MUTLU- Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

5.Ferhat YAZGAÇ - Ergene Anadolu İmam Hatip Lisesi

GENÇ KIZ B BİREYSEL SONUÇLARI

1.Işık BİRKARDEŞLER- Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

2.Rukiye KILIÇALP- Ergene Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.Neşe KOCAMAN -Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

4.Yaren KODAK- Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

5.Ebru BARAN - Ergene Deri Sanayiciler MTAL

GENÇ ERKEK B BİREYSEL SONUÇLARI

1.Yiğit Eren TOĞUÇ - Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

2.Melih BOZACIOĞLU - Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.Muhammed BİLGİÇ- Ergene Deri Sanayiciler MTAL

4.Mert Can Akıncı - Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

5.Abdülmuttalip GÜNDOĞDU - Ergene Deri Sanayiciler MTAL

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GENÇLER, A-B, (KIZ/ERKEK)ORYANTİRİNG, İL, BİRİNCİLİĞİ, YARIŞMALARINDA, KUPA, VE, MADALYALAR, SAHİPLERİNİ, BULDU.,
Diğer Fotoğraflar




Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Tekirdağ
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 20.05.2019
Bugün
16° - 23°
Pazartesi
16° - 23°
Salı
18° - 24°
Tekirdağ

Güncelleme: 20.05.2019
İmsak
03:52
Sabah
05:41
Öğle
13:11
İkindi
17:08
Akşam
20:32
Yatsı
22:13
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı